seyfofen.forumn.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

seyfofen.forumn.org

BiLgİ ALıŞ VeRiŞ MeKaNı

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Meraklanma Evladım..Yakmaz...

2 posters
YazarMesaj
FURKAN
Üye
Üye
FURKAN

Meraklanma Evladım..Yakmaz... Empty
MesajKonu: Meraklanma Evladım..Yakmaz...   Meraklanma Evladım..Yakmaz... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 12:03 pm

Yaşlı kadın yolda ağır adımlarla yürümektedir.Arkadan gelen biri soluk soluğa....''Ana'' der,''sizin
mahalle yanıyor,ateş her yanı sardı.senin eve doğru geliyor.''Kadın hiç istifini bozmaz.Ağır ağır
yürümeye devam eder.

Haberi getiren ''herhalde anlamadı'' der ve felaket haberini bir kez daha tekrar der....Halbuki yaşlı kadın herşeyi çok iyi anlamıştır ve o bir ALLAH(C.C) dostudur.

Sakin ve herşeyden emin bir yüz ifadesiyle,heyacanlı haberciye döner,tane tane konuşur:

''Meraklanma evladım! Benim eve hiç bir şey olmaz çünkü O gönlünü yaktığı kulunun bir de evini yakmaz....''

kaynak
EylüL
Üye
Üye
EylüL

MesajKonu: Geri: Meraklanma Evladım..Yakmaz...   Meraklanma Evladım..Yakmaz... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:21 am

çok amlamlı anlayana paylaşımın için ALLAH razı olsun
FURKAN
Üye
Üye
FURKAN

MesajKonu: Geri: Meraklanma Evladım..Yakmaz...   Meraklanma Evladım..Yakmaz... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 9:59 am

DEDİĞİN GİBİ KARDEŞİM ANLAYANA ELBET.

Meraklanma Evladım..Yakmaz...
1 sayfadaki 1 sayfası